06-02-2023
Вебінар на тему: "Тренди франчайзингу 2023"

03-02-2023
Вебінар на тему: "Все про плату за землю для агровиробників у 2023 році"

03-02-2023
Засідання робочої групи з підготовки проєкту Міської цільової програми сприяння розвитку промисловості

02-02-2023
Дискусія на тему: "Якими повинні бути податки в Україні?"

02-02-2023
Вебінар на тему: "Організація навчання в компанії"

01-02-2023
Публічна дискусія "Між асоціацією та членством: економічна інтеграція з ЄС вже зараз"

31-01-2023
Онлайн-презентація результатів першого партнерського дослідження актуальних потреб ринку праці в воєнний час в промисловості

27-01-2023
Розширене засідання Антикризового штабу, Правління УСПП

27-01-2023
Засідання експертно-апеляційної ради при Державній регуляторній службі України

26-01-2023
Вебінар на тему: "Податкове резидентство: де українцям сплачувати податки"

Наші новини:
20-04-2017
Нарада з обговорення питання стосовно порядку дій ліцензіата та органу ліцензування у разі зміни місця провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, зазначеного у документах, що подавалися до заяви про отримання ліцензії. Проведення наради ініційовано Державною регуляторною службою (ДРС).

Як відомо, частиною другою статті 15 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” від 02.03.2015 № 222 (далі – Закон № 222) передбачено зобов’язання ліцензіата повідомляти органу ліцензування про всі зміни даних, які були зазначені в його документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, у строк, встановлений ліцензійними умовами, але не пізніше ніж один місяць з дня настання таких змін. Відповідно до частини восьмої статті 9 Закону № 222 вимоги ліцензійних умов поширюються на місця провадження господарської діяльності ліцензіата, що зазначені в документах, що додаються до заяви про отримання ліцензії (з урахуванням змін до них, поданих ліцензіатом до органу ліцензування).

Водночас в окремих сферах господарської діяльності повідомлення ліцензіата органу ліцензування про зміну певних даних (зокрема, щодо зміни місця провадження господарської діяльності) без надання додаткових документів є недостатнім для забезпечення одного з принципів ліцензування, передбачених статтею 3 Закону № 222, а саме, принципу пріоритетності захисту прав, законних інтересів, життя і здоров’я людини, навколишнього природного середовища, захисту обмежених ресурсів держави та забезпечення безпеки держави. Зміна місця провадження господарської діяльності для ліцензіатів, які здійснюють господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами, за позицією ДРС, має супроводжуватись наданням документів щодо відповідності нового місця здійснення господарської діяльності вимогам відповідних ліцензійних умов.

В нараді взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного перший віце-президент, генеральний директор Спілки В.М.Биковець.

AlfaVersion © AlfaVersion.com
alfaversionua@gmail.com
СПМСППУ,
вул. Воровського, 22, офіс 37
м.Київ, 01601
тел. +38 (044) 486-38-82
office@smpu.kiev.ua